Літня шина Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental CrossContact LX Sport (285/40 R22 110H) 03549590000 | 2 050 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 285/40 R22 110H XL AO, ContiSilent, EV | 2 044 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 285/40 R22 110H XL AO, ContiSilent, EV | 2 073 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H
Ціни на Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H | від 2 044 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H Audi | від 1 657 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110Y | від 1 482 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →