Літня шина Continental SportContact 6 285/40 R22 110Y Audi
Відео 11Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 6 285/40 R22 110Y Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 6 285/40 R22 110Y Audi
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental SportContact 6 ( 285/40 R22 110Y XL AO, EVc ) 03570150000 | 1 674 zł |
Continental SportContact 6 (285/40 R22 110Y) 03570150000 | 1 674 zł |
Continental SportContact 6 ( 285/40 R22 110Y XL AO, EVc ) | 1 697 zł |
Opona Continental 285/40R22 SportContact 6 110Y XL FR AO - opony letnie 35 | 1 513 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 6 285/40 R22 110Y Audi
Ціни на Continental SportContact 6 285/40 R22 110Y Audi |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 6 285/40 R22 110Y | від 1 699 zł | 4 пропозиції | ||
Continental SportContact 6 285/40 R22 110Y Audi | від 1 513 zł | 4 пропозиції | ||
Continental SportContact 6 285/40 R22 110Y Mercedes-AMG | від 1 742 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →