Opona letnia Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental CrossContact LX Sport (285/40 R22 110H) 03549590000 | 2 050 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 285/40 R22 110H XL AO, ContiSilent, EV | 2 044 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 285/40 R22 110H XL AO, ContiSilent, EV | 2 073 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H
Ceny na Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H | od 2 044 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H Audi | od 1 657 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110Y | od 1 482 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →