Всесезонна шина Continental AllSeasonContact 215/55 R17 98H
Відео 15Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental AllSeasonContact 215/55 R17 98H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental AllSeasonContact 215/55 R17 98H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental AllSeasonContact (215/55 R17 98H) 03553400000 | 782 zł |
Continental AllSeasonContact ( 215/55 R17 98H XL EVc ) | 701 zł |
Continental AllSeasonContact ( 215/55 R17 98H XL EVc ) 03553400000 | 692 zł |
Opona Continental 215/55R17 AllSeasonContact 98H XL M+S 3PMSF - opony cało | 658 zł |
Opony całoroczne 215/55R17 98H AllSeasonContact Continental 2023 | 615 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental AllSeasonContact 215/55 R17 98H
Ціни на Continental AllSeasonContact 215/55 R17 98H |
---|---|---|---|---|
Continental AllSeasonContact 215/55 R17 98H | від 615 zł | 5 пропозицій | ||
Continental AllSeasonContact 215/55 R17 98V | від 616 zł | 7 пропозицій | ||
Continental AllSeasonContact 215/55 R17 98W | від 744 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →