Комутатор Cisco C9200-24P
Відео 2 |
Cisco C9200-24P |
|
Залежно від комплектації може оснащуватися резервним блоком живлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Cisco C9200-24P
Ціни на Cisco C9200-24P |
---|---|---|---|---|
Cisco C9200-24T | від 6 802 zł | 5 пропозицій | ||
Cisco C9200L-24T-4X | від 9 072 zł | 3 пропозиції | ||
Cisco C9200L-24P-4X | від 7 540 zł | 3 пропозиції | ||
Cisco C9200-24P | від 8 514 zł | 2 пропозиції | ||
Cisco C9200L-24T-4G | від 4 298 zł | 8 пропозицій | ||
Cisco C9200L-24P-4G | від 5 031 zł | 7 пропозицій | ||
Cisco C9200-48T | від 11 178 zł | 2 пропозиції | ||
Cisco C9200L-48T-4X | від 20 502 zł | 1 пропозиція | ||
Cisco C9200L-48P-4X | від 12 803 zł | 5 пропозицій | ||
Cisco C9200-48P | від 15 733 zł | 7 пропозицій | ||
Cisco C9200L-48T-4G | від 7 799 zł | 2 пропозиції | ||
Cisco C9200L-48P-4G | від 10 994 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →