Комутатор Cisco C9200L-48T-4X
Відео 2 |
Cisco C9200L-48T-4X |
|
Залежно від комплектації може оснащуватися резервним блоком живлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco C9200L-48T-4X
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Switch Cisco Catalyst 9200L (C9200L-48T-4X-A) | 29 172 zł |
Switch Cisco Catalyst C9200L-48T-4X-E | 15 286 zł |
Switch Cisco Catalyst C9200L-48T-4X-A 48 portowy + 4 SFP+ | 20 404 zł |
Відеоогляди
Модификації Cisco C9200L-48T-4X
Ціни на Cisco C9200L-48T-4X |
---|---|---|---|---|
Cisco C9200-24T | від 6 799 zł | 6 пропозицій | ||
Cisco C9200L-24T-4X | від 9 414 zł | 4 пропозиції | ||
Cisco C9200L-24P-4X | від 18 086 zł | 1 пропозиція | ||
Cisco C9200-24P | від 8 514 zł | 3 пропозиції | ||
Cisco C9200L-24T-4G | від 4 298 zł | 6 пропозицій | ||
Cisco C9200L-24P-4G | від 5 031 zł | 8 пропозицій | ||
Cisco C9200-48T | від 11 125 zł | 2 пропозиції | ||
Cisco C9200L-48T-4X | від 15 286 zł | 3 пропозиції | ||
Cisco C9200L-48P-4X | від 12 803 zł | 4 пропозиції | ||
Cisco C9200-48P | від 15 658 zł | 4 пропозиції | ||
Cisco C9200L-48T-4G | від 7 799 zł | 5 пропозицій | ||
Cisco C9200L-48P-4G | від 10 994 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →