Комутатор Cisco C9200L-48P-4G
Відео 2 |
Cisco C9200L-48P-4G |
|
Залежно від комплектації може оснащуватися резервним блоком живлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco C9200L-48P-4G
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Switch Cisco C9200L-48P-4G-E | 10 994 zł |
C9200L-48P-4G-E - 48x 1GE RJ45 PoE+ 740/1440W 802.3at, uplink 4x 1G SFP, N | 11 069 zł |
Cisco Catalyst 9200l 48 Port Poe Switch Posrebrzany C9200L-48P-4G-E | 26 963 zł |
Switch Cisco Catalyst C9200L-48P-4X-E | 15 414 zł |
Switch Cisco Catalyst C9200L-48P-4G-E | 13 573 zł |
Switch Cisco Catalyst C9200L-48P-4G-A | 24 909 zł |
CISCO C9200L-48P-4G-E Cisco Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 1G, Network E | 11 514 zł |
Відеоогляди
Модификації Cisco C9200L-48P-4G
Ціни на Cisco C9200L-48P-4G |
---|---|---|---|---|
Cisco C9200-24T | від 6 802 zł | 5 пропозицій | ||
Cisco C9200L-24T-4X | від 9 072 zł | 5 пропозицій | ||
Cisco C9200L-24P-4X | від 7 540 zł | 2 пропозиції | ||
Cisco C9200-24P | від 8 514 zł | 3 пропозиції | ||
Cisco C9200L-24T-4G | від 4 298 zł | 7 пропозицій | ||
Cisco C9200L-24P-4G | від 5 031 zł | 7 пропозицій | ||
Cisco C9200-48T | від 11 125 zł | 2 пропозиції | ||
Cisco C9200L-48T-4X | від 15 286 zł | 2 пропозиції | ||
Cisco C9200L-48P-4X | від 12 803 zł | 5 пропозицій | ||
Cisco C9200-48P | від 15 658 zł | 5 пропозицій | ||
Cisco C9200L-48T-4G | від 7 799 zł | 6 пропозицій | ||
Cisco C9200L-48P-4G | від 10 994 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →