Switch Cisco C9200L-48P-4G
Wideo 2 |
Cisco C9200L-48P-4G |
|
W zależności od konfiguracji może być wyposażony w redundantny zasilacz.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cisco C9200L-48P-4G
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Switch Cisco C9200L-48P-4G-E | 10 994 zł |
C9200L-48P-4G-E - 48x 1GE RJ45 PoE+ 740/1440W 802.3at, uplink 4x 1G SFP, N | 11 069 zł |
Cisco Catalyst 9200l 48 Port Poe Switch Posrebrzany C9200L-48P-4G-E | 26 963 zł |
Switch Cisco Catalyst C9200L-48P-4X-E | 15 414 zł |
Switch Cisco Catalyst C9200L-48P-4G-E | 13 573 zł |
Switch Cisco Catalyst C9200L-48P-4G-A | 24 909 zł |
CISCO C9200L-48P-4G-E Cisco Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 1G, Network E | 11 514 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Cisco C9200L-48P-4G
Ceny na Cisco C9200L-48P-4G |
---|---|---|---|---|
Cisco C9200-24T | od 6 802 zł | 5 oferty | ||
Cisco C9200L-24T-4X | od 9 072 zł | 5 oferty | ||
Cisco C9200L-24P-4X | od 7 540 zł | 2 oferty | ||
Cisco C9200-24P | od 8 514 zł | 3 oferty | ||
Cisco C9200L-24T-4G | od 4 298 zł | 7 oferty | ||
Cisco C9200L-24P-4G | od 5 031 zł | 7 oferty | ||
Cisco C9200-48T | od 11 125 zł | 2 oferty | ||
Cisco C9200L-48T-4X | od 15 286 zł | 2 oferty | ||
Cisco C9200L-48P-4X | od 12 803 zł | 5 oferty | ||
Cisco C9200-48P | od 15 658 zł | 5 oferty | ||
Cisco C9200L-48T-4G | od 7 799 zł | 6 oferty | ||
Cisco C9200L-48P-4G | od 10 994 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →