Switch Cisco C9200-24P
Wideo 2 |
Cisco C9200-24P |
|
W zależności od konfiguracji może być wyposażony w redundantny zasilacz.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cisco C9200-24P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Switch Cisco C9200-24P-E | 8 514 zł |
Switch Cisco Catalyst C9200-24P-E 24x 1Gb 370 W PoE+ | 9 188 zł |
Switch Cisco Catalyst C9200-24P-E | 8 625 zł |
Cisco Catalyst 9200 Network Essentials Switch Refurbished Posrebrzany C920 | 11 051 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Cisco C9200-24P
Ceny na Cisco C9200-24P |
---|---|---|---|---|
Cisco C9200-24T | od 6 802 zł | 6 oferty | ||
Cisco C9200L-24T-4X | od 9 072 zł | 5 oferty | ||
Cisco C9200L-24P-4X | od 7 540 zł | 6 oferty | ||
Cisco C9200-24P | od 8 514 zł | 4 oferty | ||
Cisco C9200L-24T-4G | od 4 298 zł | 9 oferty | ||
Cisco C9200L-24P-4G | od 5 031 zł | 8 oferty | ||
Cisco C9200-48T | od 11 178 zł | 2 oferty | ||
Cisco C9200L-48T-4X | od 14 177 zł | 3 oferty | ||
Cisco C9200L-48P-4X | od 12 803 zł | 4 oferty | ||
Cisco C9200-48P | od 15 733 zł | 8 oferty | ||
Cisco C9200L-48T-4G | od 7 799 zł | 6 oferty | ||
Cisco C9200L-48P-4G | od 10 994 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →