Комутатор NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+ (GSM4230PX)
Фото 12 |
NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+ |
|
1x1G Ethernet порт. USB A порт для підключення зовнішнього сховища.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AV LINE M4250-26G4XF-POE 24X1G POE 4XSFP Zarządzany 480W GSM4230PX-100EUS | 10 657 zł |
Netgear Przełącznik GSM4230PX 24GE PoE+ 2GE 4SFP+ NUNTGSZ24000005 | 9 960 zł |
Netgear Przełącznik GSM4230PX 24GE PoE+ 2GE 4SFP+ 105925 | 9 960 zł |
NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+ switch zarządzalny L2/L3 GSM4230PX-100EUS | 9 441 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+
Ціни на NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+ |
---|---|---|---|---|
NETGEAR M4250-26G4F-PoE+ | від 6 028 zł | 12 пропозицій | ||
NETGEAR M4250-26G4F-PoE++ | від 11 684 zł | 5 пропозицій | ||
NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+ | від 8 648 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →