Комутатор NETGEAR XS728T
Фото 6 |
NETGEAR XS728T 24 10GE / 4 SFP+44 10GE / 4 SFP+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR XS728T
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Netgear XS728T Smart Web Managable 10 Gigabit Ethernet 28 portów - Managea | 13 454 zł |
Netgear ProSAFE XS728T 28-Port 10-Gigabit Copper Smart Switch with 4 SFP+ | 11 037 zł |
Netgear XS728T Smart Switch 24x10GbE 4xSFP+ NUNTGSS28000000 | 13 087 zł |
Netgear XS728T-100NES NET-LAN-NGR-006 | 11 090 zł |
Netgear XS728T Smart Switch 24x10GbE 4xSFP+ 37931 | 13 087 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації NETGEAR XS728T
Ціни на NETGEAR XS728T |
---|---|---|---|---|
NETGEAR XS728T | від 10 799 zł | 14 пропозицій | ||
NETGEAR XS748T | від 18 953 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →