Switch NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+ (GSM4230PX)
Zdjęcia 12 |
NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+ |
|
port Ethernet 1x1G. Port USB A do podłączenia pamięci zewnętrznej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AV LINE M4250-26G4XF-POE 24X1G POE 4XSFP Zarządzany 480W GSM4230PX-100EUS | 10 657 zł |
Netgear Przełącznik GSM4230PX 24GE PoE+ 2GE 4SFP+ NUNTGSZ24000005 | 9 960 zł |
Netgear Przełącznik GSM4230PX 24GE PoE+ 2GE 4SFP+ 105925 | 9 960 zł |
NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+ switch zarządzalny L2/L3 GSM4230PX-100EUS | 9 441 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+
Ceny na NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+ |
---|---|---|---|---|
NETGEAR M4250-26G4F-PoE+ | od 6 028 zł | 12 oferty | ||
NETGEAR M4250-26G4F-PoE++ | od 11 684 zł | 5 oferty | ||
NETGEAR M4250-26G4XF-PoE+ | od 8 648 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →