Switch Cisco C9200L-48T-4X
Wideo 2 |
Cisco C9200L-48T-4X |
|
W zależności od konfiguracji może być wyposażony w redundantny zasilacz.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Cisco C9200L-48T-4X
Ceny na Cisco C9200L-48T-4X |
---|---|---|---|---|
Cisco C9200-24T | od 6 802 zł | 5 oferty | ||
Cisco C9200L-24T-4X | od 9 072 zł | 5 oferty | ||
Cisco C9200L-24P-4X | od 7 540 zł | 2 oferty | ||
Cisco C9200-24P | od 8 514 zł | 3 oferty | ||
Cisco C9200L-24T-4G | od 4 298 zł | 7 oferty | ||
Cisco C9200L-24P-4G | od 5 031 zł | 7 oferty | ||
Cisco C9200-48T | od 11 125 zł | 2 oferty | ||
Cisco C9200L-48T-4X | od 15 286 zł | 2 oferty | ||
Cisco C9200L-48P-4X | od 12 803 zł | 5 oferty | ||
Cisco C9200-48P | od 15 658 zł | 5 oferty | ||
Cisco C9200L-48T-4G | od 7 799 zł | 6 oferty | ||
Cisco C9200L-48P-4G | od 10 994 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →