Наручний годинник Casio AQ-230A-7B
Відео 1Фото 3 |
Casio AQ-230A-7B |
|
Доступні кварцові наручні годинники з гібридним циферблатом з актуальної колекції Casio Vintage Edgy. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на користувачів, що бажають придбати точне і надійне пристрій по розумній вартості. Дизайн ліній корпусу і компонування циферблата запозичена у популярних моделей Casio 90-х років минулого століття. Нестаріючі класичні рішення забезпечують строгий і стриманий зовнішній вигляд, добре поєднується з одягом найрізноманітніших стилів, у тому числі з діловим костюмом.
Невеликий полімерний корпус має стійке декоративне сріблясте покриття, а широкий браслет з високоякісного хром-нікель-молібденової корозійностійкої сталі надає йому додаткову солідність. Для надійної фіксації годин Casio AQ-230A-7B на руці є зручна фірмова застібка-кліпса. Комбінований циферблат, виконаний в стилі Ana-Digi, може одночасно виводити час у двох відрізняються часових поясах.
Це особливо корисно, якщо необхідно підтримує активні особисті або ділові контакти з партнерами, друзями або родичами в далекому зарубіжжі. Для захисту циферблата є міцне полімерне скло. Для впевненого зчитування показів LCD-дисплея передбачена енергоефективна світлодіодне підсвічування. Штатна батарея SR920W забезпечує 3-х річний ресурс. Заявлена водостійкість початкового рівня (WR 30m).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio AQ-230A-7B
Zegarek Damski Casio AQ-230A-7BMQ | 180 zł |
Casio Vintage AQ-230A-7B - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zadowolon | 170 zł |
Casio, Zegarek męski, Retro, AQ-230A -7BMQYES | 314 zł |
ZEGAREK CASIO AQ-230A-7B - DO 6 LAT GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS. SALON KRAKÓ | 154 zł |
Casio Vintage AQ-230A-7B - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 170 zł |