Zegarek Casio AQ-230A-7B
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Casio AQ-230A-7B |
|
Niedrogi zegarek kwarcowy z hybrydową tarczą z aktualnej kolekcji Casio Vintage Edgy. Producent pozycjonuje jako produkt z podstawowej półki cenowej, skierowany do użytkowników, którzy chcą kupić dokładne i niezawodne urządzenie za rozsądną cenę. Design linii koperty i układ tarczy są zapożyczone z popularnych modeli Casio z lat 90. ubiegłego wieku. Ponadczasowe klasyczne rozwiązania zapewniają surowy i dyskretny wygląd, który dobrze komponuje się z ubraniami o różnych stylach, w tym z garniturem biznesowym.
Mała polimerowa koperta ma trwałe srebrne ozdobne pokrycie, a szeroka bransoletka wykonana z wysokiej jakości stali chromowo-niklowo-molibdenowej, odpornej na korozję, dodaje jej dodatkowej solidności. Do niezawodnego mocowania zegarka Casio AQ-230A-7B na dłoni służy wygodny, markowy klips. Pokrętło kombinowane w stylu Ana-Digi może jednocześnie wyświetlać czas w dwóch różnych strefach czasowych.
Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz utrzymywać aktywne kontakty osobiste lub biznesowe z partnerami, przyjaciółmi lub krewnymi z dalekiej zagranicy. Tarczę chroni wytrzymałe szkło polimerowe. Energooszczędne podświetlenie LED zapewnia pewny odczyt wyświetlacza LCD. Standardowa bateria SR920W zapewnia 3-letnią żywotność. Deklarowana wodoodporność na poziomie podstawowym (WR 30 m).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio AQ-230A-7B
Zegarek Damski Casio AQ-230A-7BMQ | 180 zł |
Casio Vintage AQ-230A-7B - Moliwa dostawa za darmo | 170 zł |
Casio, Zegarek męski, Retro, AQ-230A -7BMQYES | 314 zł |
ZEGAREK CASIO AQ-230A-7B - DO 6 LAT GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS. SALON KRAKÓ | 154 zł |
Casio Vintage AQ-230A-7B - Kupuj tylko oryginalne produkty w autoryzowanym | 170 zł |