Наручний годинник Casio AQ-230A-1D
Фото 8 |
Casio AQ-230A-1D |
|
Прості кварцові наручні годинники з комбінованим циферблатом з колекції Casio Vintage Edgy. Позиціонується як продукт початкової цінової категорії, призначений для покупців, що бажають отримати надійне і точне пристрій по розумній вартості. Класичні лінії корпусу і гібридного циферблата забезпечують стриманий зовнішній вигляд, добре поєднується з одягом самого різного стилю, в т.
ч. з діловим костюмом. Середніх розмірів корпус виготовлений з полімерного матеріалу, а широкий браслет з високоякісного гіпоалергенною корозійностійкої сталі надає йому додаткову солідність і респектабельність. Надійну фіксацію годин Casio AQ-230A-1D на руці гарантує зручна фірмова застібка-кліпса. Комбінований Ana-Digi стрілково-цифровий циферблат здатний працювати в режимі виводу часу двох часових поясів, що корисно при активних контактах з партнерами, друзями або родичами, які перебувають у далекому зарубіжжі.
Електронна підсвічування забезпечує читабельність рідкокристалічного циферблата. В якості захисного скла використаний високоміцний акриловий пластик. Штатна срібно-цинкова батарейка SR920W забезпечує тривалий ресурс (до 3-х років при помірному використанні підсвічування). Заявлений початковий рівень водонепроникності Water Resistant 30m (захист від атмосферних опадів і бризок води).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio AQ-230A-1D
Усі ціни 11 →Zegarek Męski Srebrny Casio VINTAGE AQ-230A-1DMQYES | 220 zł |
Casio Retro AQ-230A-1DMQYES - Unisex - 28 mm - Analogowy - Kwarc - Szkiełk | 249 zł |
Casio Vintage AQ-230A-1DMQYES AQ-230A -1DMQYES | 224 zł |
Casio Standard Combo AQ-230A-1DMQYES - Zosta staym klientem i kupuj jeszcz | 189 zł |
Casio, Zegarek męski, Retro, AQ-230A -1DMQYES | 251 zł |