Настільна лампа Candellux Berkane 41-11725
Фото 3 |
Candellux Berkane 41-11725 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candellux Berkane 41-11725
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Candellux Berkane 41-11725 lampka stołowa biurkowa 1x40W E14 zielony | 119 zł |
Berkane Lampa 1X40W E14 Zielona | 107 zł |
Lampa stołowa Berkane Zielona, Candellux | 102 zł |
Lampa stołowa BERKANE 41-11725 Candellux | 101 zł |
Berkane Lampa 1X40W E14 Zielona | 107 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →