Літня шина Bridgestone Turanza T005 195/55 R15 85H
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 195/55 R15 85H 195/55 R15 85 H 195/55 R15 85 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 195/55 R15 85H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 (195/55 R15 85H) 10871 | 593 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 195/55 R15 85H ) 10871 | 596 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 195/55 R15 85H ) | 603 zł |
Opona letnia BRIDGESTONE TURANZA T005 195/55R15 85H | 320 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 195/55 R15 85H
Ціни на Bridgestone Turanza T005 195/55 R15 85H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 195/55 R15 85H | від 320 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 195/55 R15 85V | від 529 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →