Літня шина Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V 235/55 R18 100 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza 6 (235/55 R18 100V) 20553 | 612 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 235/55 R18 100V Enliten / EV ) 20553 | 659 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 235/55 R18 100V Enliten / EV ) | 666 zł |
Opona Bridgestone 235/55R18 Turanza 6 100V - opony terenowe 20553 | 625 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V
Ціни на Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V | від 612 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →