Opona letnia Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V 235/55 R18 100 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza 6 (235/55 R18 100V) 20553 | 612 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 235/55 R18 100V Enliten / EV ) 20553 | 659 zł |
Opona Bridgestone 235/55R18 Turanza 6 100V - opony terenowe 20553 | 638 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 235/55 R18 100V Enliten / EV ) | 667 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V
Ceny na Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V | od 612 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →