Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 265/35 R18 97V
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 265/35 R18 97V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 265/35 R18 97V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak LM 005 (265/35 R18 97V) 15332 | 1 058 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 265/35 R18 97V XL EVc ) 15332 | 1 051 zł |
Opona Bridgestone 265/35R18 LM005 97V XL - opony zimowe 15332 | 977 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 265/35 R18 97V XL EVc ) | 1 064 zł |
Opony zimowe 265/35R18 97V Blizzak LM005 Bridgestone 2023 | 940 zł |
Opony zimowe 265/35R18 97V Blizzak LM005 Bridgestone 2022 | 843 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →