Мотошина Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R19 60W
Фото 13 |
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R19 60W 110/70 R 17 " 54 W 110/80 R 18 " 58 V 110/80 R 18 " 58 W 110/80 R 19 " 59 V 120/60 R 17 " 55 W 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 18 " 59 W 120/70 R 19 " 60 W 140/70 R 18 " 67 V 150/70 R 17 " 69 W 160/60 R 17 " 69 W 160/60 R 18 " 70 W 160/70 R 17 " 73 W 170/60 R 17 " 72 W 180/55 R 17 " 73 W 190/50 R 17 " 73 W 190/55 R 17 " 75 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R19 60W
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Opona BATTLAX T32 Front 120/70 ZR 19 M/C 60W TL 19623 | 712 zł |
Bridgestone T 32 F (120/70 R19 60W) 19623 | 682 zł |
Bridgestone T 32 F ( 120/70 ZR19 TL (60W) M/C, koło przednie ) | 691 zł |
Bridgestone Battlax-t32 Front 60w M/c Tl Road Tire Czarny 120 / 70 / R19 9 | 671 zł |
Opona Bridgestone 120/70 ZR19 T32F 60W TL 21 - opony motocyklowe 19623 | 648 zł |
Bridgestone T 32 F ( 120/70 ZR19 TL (60W) M/C, koło przednie ) 19623 | 682 zł |
Модификації Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R19 60W
Ціни на Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R19 60W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/70 R17 54W | від 525 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/80 R18 58V | від 575 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/80 R18 58W | від 529 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/80 R19 59V | від 643 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W | від 573 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R17 58W | від 559 zł | 13 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R18 59W | від 603 zł | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R19 60W | від 648 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 140/70 R18 67V | від 677 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 150/70 R17 69W | від 719 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 160/60 R17 69W | від 774 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 160/60 R18 70W | від 791 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 160/70 R17 73W | від 704 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 170/60 R17 72W | від 734 zł | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 180/55 R17 73W | від 789 zł | 12 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 190/50 R17 73W | від 775 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 190/55 R17 75W | від 856 zł | 8 пропозицій |