Мотошина Continental ContiRoadAttack 3 120/70 R19 60W
Відео 4Фото 8 |
Continental ContiRoadAttack 3 120/70 R19 60W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental ContiRoadAttack 3 120/70 R19 60W
Ціни на Continental ContiRoadAttack 3 120/70 R19 60W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiRoadAttack 3 110/70 R17 54W | від 858 zł | 1 пропозиція | ||
Continental ContiRoadAttack 3 110/80 R18 58W | від 1 073 zł | 1 пропозиція | ||
Continental ContiRoadAttack 3 120/60 R17 55W | від 685 zł | 2 пропозиції | ||
Continental ContiRoadAttack 3 120/70 R19 60W | від 819 zł | 2 пропозиції | ||
Continental ContiRoadAttack 3 150/70 R17 69V | від 1 263 zł | 1 пропозиція |