Мотошина Continental ContiClassic 3 -10 50J (0210002)
Continental ContiClassic 3 -10 50J 3 B 10 " 50 J 3.5 B 10 " 59 L |
|
Посилена армована шина (Reinforced / RF)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiClassic 3 -10 50J
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Continental 3.00-10 CLASSIC 50J - opony skuterowe 210002 | 129 zł |
Continental Classic ( 3.00-10 RF TT 50J tylne koło, M/C, koło przednie ) 0 | 175 zł |
Continental Classic ( 3.00-10 RF TT 50J tylne koło, M/C, koło przednie ) | 184 zł |
Continental Conticlassic Tt 50j Front Or Rear Scooter Tire Czarny 3.00 / R | 133 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiClassic 3 -10 50J
Ціни на Continental ContiClassic 3 -10 50J |
---|---|---|---|---|
Continental ContiClassic 3 -10 50J | від 129 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiClassic 3.5 -10 59L | від 159 zł | 5 пропозицій |