Opona motocyklowa Continental ContiRoadAttack 3 120/70 R19 60W
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Continental ContiRoadAttack 3 120/70 R19 60W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiRoadAttack 3 120/70 R19 60W
Ceny na Continental ContiRoadAttack 3 120/70 R19 60W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiRoadAttack 3 110/70 R17 54W | od 858 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiRoadAttack 3 110/80 R18 58W | od 1 073 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiRoadAttack 3 120/60 R17 55W | od 685 zł | 2 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 3 120/70 R19 60W | od 819 zł | 2 oferty | ||
Continental ContiRoadAttack 3 150/70 R17 69V | od 1 263 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →