Детектор проводки Bosch Truvo 0603681221
Відео 2Фото 6 |
Bosch Truvo 0603681221 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Truvo 0603681221
Усі ціни 6 →Bosch Detektor Truvo drugiej generacji łatwa obsługa za pomocą jednego prz | 233 zł |
Detektor cyfrowy BOSCH Truvo 06036812Z0 | 253 zł |
Bosch Detektor Truvo Tin Box (0.603.681.221) | 222 zł |
Cyfrowy Wykrywacz Metali i Przewodów Truvo 2 Bosch | 219 zł |
Detektor cyfrowy BOSCH Truvo 06036812Z0 | 253 zł |
Detekor BOSCH Truvo Tin Box, 50 mm | 241 zł |
Для чого потрібен детектор проводки
Розумний цифровий детектор Bosch Truvo 0603681221 працює, як УЗД для стін, і може визначати залягання електричних дротів під напругою на глибині до 50 мм, а також виявляти сталеву арматуру, кольорові метали і заховані труби на глибині 60 – 70 мм.
Точність роботи
За відгуками покупців, не всім з них пощастило з гарною роботою алгоритму автоматичного калібрування, через що спостерігалися помітні похибки в роботі пристрою. Нерідко цьому сприяла неправильна експлуатація детектора. Слід враховувати, що прилад точніше визначає електричний кабель при підключеній до мережі навантаження — світильнику, побутовому приладі.
Індикація роботи детектора
Прилад Bosch Truvo 0603681221 не тільки виявляє перешкоди і небезпечні місця в стінах, але і сигналізує світловими індикаторами і звуками при виявленні металів та проводки під напругою. Світловий індикатор виконаний у вигляді «прицілу» і при переміщенні приладу уздовж стіни перехресті горить одним з світлофорних кольорів, який може супроводжуватися характерним звуком.
Просто замініть батарейки
Детектор проводки Bosch Truvo 0603681221 дуже простий в експлуатації і управляється лише однією кнопкою включення живлення. Якщо прилад не реагує індикатором при включенні, то, найімовірніше, розряджені батареї, потребують заміни. Тут використовується три 1.5 В лужно-марганцевих елемента живлення формату ААА, які можуть самостійно розрядиться навіть при тривалому простої приладу.
Без захисту і чохла
Детектор Bosch Truvo 0603681221 слід оберігати від потрапляння пилу і вологи, тому що корпус не має відповідного захисту. І непогано було б мати до нього в комплекті якій-небудь чохол для кріплення на ремінь.