Детектор проводки Bosch D-tect 200 C Professional 0601081600
Відео 5Фото 8 |
Bosch D-tect 200 C Professional 0601081600 |
|
Можливість робити скріншоти для ведення документації, які завантажуються через кабель USB-C і слот для SD-карти.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch D-tect 200 C Professional 0601081600
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 12V detektor D-tect 200 C 1 akumulator GBA 12V 2 | 2 878 zł |
Bosch Professional Wallscanner D-tect 200 C - Detektor (0601081600) | 3 168 zł |
Detektor BOSCH Professional D-Tect 200 C 0601081601 | 3 690 zł |
KLUCZ DETEKTOR D-TECT 200C 12V L-BOXX WALLSCANNER | 3 476 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →