Детектор проводки Bosch D-tect 120 Professional 0601081300
Відео 6Фото 5 |
Bosch D-tect 120 Professional 0601081300 |
|
В комплекті моделі 0601081300 батарейки типу AA (4 шт), а модель 0601081301 поставляється з акумулятором (12 В, Li-Ion, 1.5 Агод), зарядним пристроєм і кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch D-tect 120 Professional 0601081300
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 12V detektor D-tect 120 maks głęb detekcji rury | 1 134 zł |
Bosch Professional Wallscanner D-tect 120 - Detektor (0601081308) | 1 318 zł |
Detektor BOSCH Professional D-Tect 120 0601081308 | 1 400 zł |
Cyfrowy Wykrywacz Metali D-tect 120 Bosch | 1 199 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →