Детектор проводки Bosch D-tect 120 Professional 0601081301
Відео 6Фото 5 |
Bosch D-tect 120 Professional 0601081301 |
|
В комплекті моделі 0601081300 батарейки типу AA (4 шт), а модель 0601081301 поставляється з акумулятором (12 В, Li-Ion, 1.5 Агод), зарядним пристроєм і кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch D-tect 120 Professional 0601081301
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional Wallscanner D-tect 120 - Detektor (0601081301) | 1 499 zł |
Detektor BOSCH Professional D-Tect 120 Set 0601081301 | 1 660 zł |
Bosch Professional D-tect 120+aa1 Measurer Niebieski,Czarny 601081300 | 1 562 zł |
Bosch Bosch Wykrywacz / detektor d-tect 120 set 1x1,5ah li-ion l-boxx | 1 844 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →