Детектор проводки Bosch GMS 120 Professional 0601081000
Відео 4Фото 12 |
Bosch GMS 120 Professional 0601081000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GMS 120 Professional 0601081000
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional Detektor GMS 120 Marker maks głębokość detekcji drewno/ | 407 zł |
Bosch Professional GMS 120 - Detektor (0601081000) | 446 zł |
Detektor BOSCH Professional GMS 120 0601081000 | 430 zł |
Bosch Bosch Wykrywacz / detektor metali gms 120 | 548 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →