Wykrywacz przewodów Bosch GMS 120 Professional 0601081000
Wideo 4Zdjęcia 12 |
Bosch GMS 120 Professional 0601081000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GMS 120 Professional 0601081000
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Detektor GMS 120 Marker maks głębokość detekcji drewno/ | 407 zł |
Bosch Multidetektor GMS 120 | 418 zł |
Bosch Professional GMS 120 - Detektor (0601081000) | 446 zł |
Detektor BOSCH Professional GMS 120 0601081000 | 430 zł |
Detektor BOSCH Professional GMS 120 0601081000 | 430 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →