Кавоварка Bosch Tassimo Happy TAS 1007 бежевий
Фото 5 |
Bosch Tassimo Happy TAS 1007 |
|
Компактна і вражаюче швидкодіюча Капсульна кавоварка для любителів кави, бажаючих звести до мінімуму свою участь в процесі приготування. Може оперативно готувати якісний Гарячий Еспресо, кавові мікси і кавово-молочні напої. Є представницею 1-го покоління компактних кавоварок, що працюють за технологією Tassimo. Для заварювання використовує фірмові капсули, т. зв. т-диски, в яких знаходяться різні сорти/мікси меленої натуральної кави або сухі молочні суміші.
Для приготування вмісту капсули потрібно встановити її в кавоварку Bosch Tassimo happy TAS 1007, закрити кришку і натиснути одну кнопку. Машина автоматично зчитує штрих-код на кришці диска за допомогою вбудованого сканера і оптимізує програму варіння таким чином, щоб приготувати порцію напою найвищої якості. Всі параметри процесу (необхідну кількість води, час і температуру заварювання) оптимізуються автоматично. У вітчизняних роздрібних мережах та інтернет-магазинах доступні більше 30 видів оригінальних т-дисків для приготування напоїв на будь-який смак.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Tassimo Happy TAS 1007 бежевий
Ekspres BOSCH Tassimo Happy TAS1007 | 180 zł |
Ekspres do kawy Bosch Tassimo Happy TAS1007 Czarne/Kremowe | 337 zł |
- Індикатор очищення від накипу
- Індикатор відсутності води
- Автоматичне відключення
- Регульований по висоті піддон для крапель
Модификації Bosch Tassimo Happy TAS 1007
Ціни на Bosch Tassimo Happy TAS 1007 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tassimo Happy TAS 1007 бежевий | від 180 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Happy TAS 1006 білий | від 291 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Happy TAS 1001 рожевий | від 151 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch Tassimo Happy TAS 1003 червоний | від 151 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Happy TAS 1002 чорний | від 120 zł | 13 пропозицій |