Кавоварка Bialetti Moka Timer 3 сріблястий
Bialetti Moka Timer 3 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bialetti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bialetti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bialetti Moka Timer 3 сріблястий
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kawiarka BIALETTI Moka Timer 3 TZ Srebrny | 469 zł |
BIALETTI Kawiarka elektryczna BIALETTI Moka Timer (365 W; kolor srebrny) | 558 zł |
Bialetti Timer 6092 365w Italian Coffee Maker 3 Cups Posrebrzany 900346364 | 594 zł |
Kawiarka elektryczna BIALETTI Moka Timer (365 W; kolor srebrny) | 585 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →