Кавоварка Bialetti Moka Timer 6 сріблястий
Фото 3 |
Bialetti Moka Timer 6 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bialetti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bialetti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bialetti Moka Timer 6 сріблястий
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elektryczna kawiarka Bialetti Moka Timer 6 cups | 521 zł |
Kawiarka BIALETTI Moka Easy Timer 6 TZ | 650 zł |
BIALETTI Kawiarka elektryczna BIALETTI Moka Timer (365 W; kolor srebrny) | 594 zł |
Kawiarka elektryczna Bialetti Moka Timer 6tz 0006093/NP | 730 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →