Кавоварка Bialetti Moka Induction 6
Фото 8 |
Bialetti Moka Induction 6 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bialetti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bialetti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bialetti Moka Induction 6
Усі ціни 35 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kawiarka Bialetti Moka Induction Red 6 cups | 210 zł |
Bialetti Moka Indukcja 2.0 - 6 fili?anek | 189 zł |
Kawiarka BIALETTI New Moka Induction 6 TZ Czarny | 184 zł |
BIALETTI Bialetti kawiarka New Moka Induction 6tz czerwona | 208 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →