Ekspres do kawy Bialetti Moka Timer 3 srebrny
Bialetti Moka Timer 3 |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bialetti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bialetti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bialetti Moka Timer 3 srebrny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bialetti Moka Timer 3 filizanki - ekspres do kawy | 464 zł |
Kawiarka BIALETTI Moka Timer 3 TZ Srebrny | 469 zł |
BIALETTI Kawiarka elektryczna BIALETTI Moka Timer (365 W; kolor srebrny) | 558 zł |
Bialetti Timer 6092 365w Italian Coffee Maker 3 Cups Posrebrzany 900346364 | 594 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →