Ваги Beurer PS 25 (74110)
Beurer PS 25 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer PS 25
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Beurer PS 25 waga osobowa 741.10 | 141 zł |
Waga łazienkowa Beurer PS 25 | 206 zł |
BEURER PS 25 Waga łazienkowa | 173 zł |
Beurer Ps 25 Scale Biały | 173 zł |
Додаткові функції і можливості ваг Beurer PS 25:
- Висота цифр — 39 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →