Waga Beurer PS 25 (74110)
Beurer PS 25 duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer PS 25
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer PS 25 waga osobowa 741.10 | 141 zł |
Waga łazienkowa Beurer PS 25 | 206 zł |
BEURER PS 25 Waga łazienkowa | 173 zł |
Beurer Ps 25 Scale Biały | 173 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Beurer PS 25:
- Wysokość cyfr - 39 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →