Намет Bach Wickiup 4 (282979)
Фото 4 |
Bach Wickiup 4
Призначення:трекінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:нейлон
Матеріал дна:нейлон
Вага:2.6 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Bach Wickiup 4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bach Wickiup 4 Shaft Set Posrebrzany | 315 zł |
Bach Wickiup 4 Protective Footprint Zielony | 1 023 zł |
Bach Wickiup 4 Tent Zielony 4 Places | 4 666 zł |
Модификації Bach Wickiup 4
Ціни на Bach Wickiup 4 |
---|---|---|---|---|
Bach Wickiup 3 | від 3 345 zł | 2 пропозиції | ||
Bach Wickiup 4 | від 315 zł | 3 пропозиції | ||
Bach Wickiup 5 | від 5 311 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →