Namiot Bach Wickiup 4 (282979)
Zdjęcia 4 |
Bach Wickiup 4
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:nylon
Materiał podłogi:nylon
Waga:2.6 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Bach Wickiup 4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bach Wickiup 4 Shaft Set Posrebrzany | 315 zł |
Bach Wickiup 4 Protective Footprint Zielony | 1 023 zł |
Bach Wickiup 4 Tent Zielony 4 Places | 4 666 zł |
Modyfikacje Bach Wickiup 4
Ceny na Bach Wickiup 4 |
---|---|---|---|---|
Bach Wickiup 3 | od 3 345 zł | 2 oferty | ||
Bach Wickiup 4 | od 315 zł | 3 oferty | ||
Bach Wickiup 5 | od 5 311 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →