Стайлер BaByliss Midnight Luxe 2516PE
Фото 3 |
BaByliss Midnight Luxe 2516PE |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss Midnight Luxe 2516PE
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BaByliss Midnight Luxe 235 hair straightener Prostownice | 256 zł |
BABYLISS MIDNIGHT LUXE 235 PROSTOWNICA DO WŁOSÓW 2516PE | 205 zł |
BaByliss Pro BaByliss Pro Midnight Luxe 235 2 1 Stk. | 243 zł |
BaByliss Midnight Luxe 2516PE prostownica do włosów 1 szt. | 246 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →