Корпус AZZA Pyramid 804 сірий (CSAZ-804)
Відео 6Фото 5 |
Унікальний в своєму роді комп'ютерний корпус, створений у нестандартному форматі Cube Case. Системний блок являє собою піраміду, яку можна трансформувати в столик. Даний корпус можна сміливо використовувати в якості перевірочного стенду. Горизонтальне розташування шасі дозволяє легко і швидко зібрати потужну і продуктивну комп'ютерну систему. При цьому на шасі поміщається материнська плата ATX.
Шасі становить Основу міцна сталь SPCC, напрямні піраміди виготовлені з легкого і надійного алюмінієвого сплаву, а стінки створені на основі загартованого скла. Корпус AZZA PYRAMID 804 штатно комплектується продуктивним і тихим вентилятором Hurricane II RGB, в основі шасі є місце для встановлення ще 3 таких кулерів. Втім, охолодження можна замінити або доповнити рідинним радіатором довжиною до 360 мм. Цей корпус має дуже високу декоративну цінність. Ефектний вигляд піраміди легко увіллється в будь-який сучасний інтер'єр, особливо в стилі Hi-Tech. Якщо перевернути піраміду і поставити її на спеціальні ніжки, з корпусу вийде непоганий столик-підставка. Системний блок призначений для професіоналів, які захоплюються збиранням і тестуванням сучасних ПК.
Купити AZZA Pyramid 804 сірий
Azza Pyramid - ATX Pyramid Showcase obudowa GPU do 300 mm aluminium/czarny | 2 231 zł |
AZZA Pyramid 804 wh ATX | CSAZ-80 - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 1 687 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! AZZA Pyramid 804 Bench / show package (aluminum / blac | 1 679 zł |