Ігровий роутер Asus ROG Rapture GT-AXE16000 (90IG06W0-MU2A10)
Відео 15Фото 7 |
Asus ROG Rapture GT-AXE16000
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 6 портів, 1 Гбіт/с, 10 Гбіт/c, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:1148 Мбіт/с
5 ГГц:9608 Мбіт/с
6 ГГц:4804 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 8 антен(и), незнімні
Підтримка стандарту Wi-Fi 6E. Розширені налаштування пріорітизації ігрового трафіку. Роутер робить найкоротший маршрут до ігрових серверів, знижуючи затримки до мінімуму. AiProtection Pro - вбудована система захисту від Asus.
Оснащується двома портами RJ45 на 10 Гбіт/з із можливістю використання як WAN чи LAN. Сумарна швидкість WiFi до ~16 Гбіт/с.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики ROG Rapture GT-AXE16000
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus ROG Rapture GT-AXE16000
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ROG GT-AXE16000 - Router do gier Wi-FI 6E - Czterozakresowy nowe pasm | 2 029 zł |
Asus Router WiFi 6E 2xWAN 10Gb GT-AXE16000 KMASURXWX000037 | 2 868 zł |
ASUS GT-AXE16000 NET-WLRD-ASU-157 | 2 349 zł |
Router ASUS ROG Rapture GT-AXE16000 | 2 199 zł |
Asus Router WiFi 6E 2xWAN 10Gb GT-AXE16000 98282 | 2 868 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →