Router do gier Asus ROG Rapture GT-AXE16000 (90IG06W0-MU2A10)
Wideo 16Zdjęcia 7 |
Asus ROG Rapture GT-AXE16000
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 6 portów, 1 Gb/s, 10 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:1148 Mb/s
5 GHz:9608 Mb/s
6 GHz:4804 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 8 antena(y), niewymienne
Obsługuje standard Wi-Fi 6E. Zaawansowane ustawienia ustalania priorytetów ruchu w grach. Router wyznacza najkrótszą trasę do serwerów gier, redukując opóźnienia do minimum. AiProtection Pro to wbudowany system ochrony bezpieczeństwa firmy Asus.
Wyposażony w dwa porty RJ45 10 Gb/s z możliwością wykorzystania jako WAN lub LAN. Całkowita prędkość Wi-Fi do ~16 Gb/s.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ROG Rapture GT-AXE16000
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus ROG Rapture GT-AXE16000
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG GT-AXE16000 - Router do gier Wi-FI 6E - Czterozakresowy nowe pasm | 2 029 zł |
ASUS ROG Rapture GT-AXE16000 quad-band - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ | 2 437 zł |
Asus Router WiFi 6E 2xWAN 10Gb GT-AXE16000 KMASURXWX000037 | 2 868 zł |
ASUS GT-AXE16000 NET-WLRD-ASU-157 | 2 349 zł |
Router ASUS ROG Rapture GT-AXE16000 | 2 199 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →