Ноутбук Asus ROG Strix G16 2023 G614JI [G614JI-N3138W]
Фото 34 | від 6 499 до 8 785 zł Порівняти ціни 12 →2023 рікROG Strixігровий165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 1920x1200 (16:10) Процесор:Core i5, 13450HX, 1.8 ГГц Відеокарта:RTX 4070 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Asus ROG Strix G16 2023 G614JI 3
Характеристики
Asus ROG Strix G16 2023 G614JI [G614JI-N3138W] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix G16 2023 G614JI [G614JI-N3138W]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Laptop ASUS ROG Strix G16 (2023) G614JI-N3138W WUXGA i5-13450HX/16GB/ | 7 679 zł |
Laptop ASUS ROG Strix G16 G614JI-N3138W 16" IPS 165Hz i5-13450HX 16GB RAM | 8 000 zł |
Laptop Asus Laptop Asus ROG STRIX G614JI-N3138W i5-13450HX/16GB/512GB SSD/ | 8 109 zł |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо