Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 [MPHJ3]
Відео 1Фото 14 | від 8 999 до 16 399 zł Порівняти ціни 7 →Дисплей:14.2 ", 3024x1964 Процесор:Apple M2 Pro, 3.49 ГГц Відеокарта:M2 Pro 19-Core ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD, 1024 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.6 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 14 2023 6
Характеристики
Apple MacBook Pro 14 2023 [MPHJ3] |
|
miniLED дисплей із частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M2,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система із шести динаміків Hi-Fi рівня.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
В комплекте: кабель USB‑C/MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер питания USB-C мощностью 96 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 14 2023 [MPHJ3]
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple MacBook Pro 2023 Laptop z czipem M2 Pro Wyświetlacz Liquid Retina XD | 12 499 zł |
Laptop APPLE MacBook Pro 2023 14" Retina M2 Pro 16GB RAM 1TB SSD macOS Sre | 13 004 zł |
Apple MacBook Pro 2023 14,2" M2 Pro 16GB RAM 1TB Dysk macOS Srebrny | 16 399 zł |
Apple MacBook Pro 14" M2 Pro 12-core CPU + 19-core GPU / 16GB RAM / 1TB SS | 8 999 zł |
Apple Macbook Pro 14´´ M2 Pro/16gb/1tb Ssd Przezroczysty Spanish QWERTY MP | 12 414 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо