Мишка
Apple Mighty Mouse
Відео 15Фото 5 |
Apple Mighty Mouse |
|
Дуже своєрідна миша, чий мінімалістичний дизайн абсолютно не відповідає кількості можливостей. Так, вона не має основних кнопок в класичному розумінні — «кліки» здійснюються за допомогою сенсорної панелі у верхній частині корпусу — а дві додаткові кнопки з боків корпусу можуть бути запрограмовані на різні функції MacOS (власне, під використання з MacOS миша і розрахована). Коліщатко оригінальної конструкції дозволяє здійснювати прокрутку в будь-якому напрямку.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Mighty Mouse
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple Mighty Mouse NEW SEALED MA086LL/A BOX HAS SOME DAMAGE | 880 zł |
NEW Apple Mighty Mouse A1152 USB Wired Optical Mouse MB112LL/B Sealed Reta | 280 zł |
New Apple A1197 4-Button Laser Mighty Mouse - Bluetooth - Wireless (MB111L | 600 zł |
Apple A1197 4-Button Laser Mighty Mouse - Bluetooth - Wireless (MA272LL/A) | 800 zł |
New Apple A1197 4-Button Laser Mighty Mouse - Bluetooth - Wireless (MB111Z | 600 zł |
Rare Sealed Apple A1152 USB Wired Mighty Mouse (MA086LL/A) | 800 zł |
New Sealed Apple A1152 Wired Mouse MB112LL/B | 114 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мишки Apple Mighty Mouse:
Mighty Mouse пропонує вам можливості можливість прокрутки у всіх напрямках, завдяки кульці Scroll Ball, для зручного обертання розташованому під одним з пальців.
Сенсорна технологія під безшовний корпус Mighty Mouse, визначає, де ви клацаєте, перетворюючи вашу гладку однокнопочную двухкнопочний миша в диво. Але інновації на цьому не закінчуються. Інженери Apple додали чутливі кнопки з кожної сторони Mighty Mouse, дозволяють вам здавити миша між вашим великим пальцем і мізинцем, миттєво активізуючи Mac OS X Tiger Dashboard, Expose або одну з інших функцій.
- Mighty Mouse спеціально розроблена для роботи з Mac OS X 10.4 Tiger
РекомендуємоПорівняти в таблиці →