Myszka
Apple Mighty Mouse
Wideo 15Zdjęcia 5 |
Apple Mighty Mouse |
|
Bardzo oryginalna mysz, której minimalistyczny design absolutnie nie jest zgodny z bogactwem możliwości. Tak, ona nie ma podstawowych przycisków w klasycznym tego słowa znaczeniu — "kliknięcia" realizowane są za pomocą dotykowego panelu w górnej części obudowy — a dwa dodatkowe przyciski po bokach obudowy mogą być zaprogramowane na różne funkcje MacOS (właściwie pod korzystanie z MacOS mysz i jest przeznaczony). Kółko oryginalnej konstrukcji pozwala przewijać w dowolnym kierunku.
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple Mighty Mouse
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Apple A1197 4-Button Laser Mighty Mouse - Bluetooth - Wireless (MB111L | 600 zł |
Apple A1197 4-Button Laser Mighty Mouse - Bluetooth - Wireless (MA272LL/A) | 800 zł |
New Apple A1197 4-Button Laser Mighty Mouse - Bluetooth - Wireless (MB111Z | 600 zł |
Rare Sealed Apple A1152 USB Wired Mighty Mouse (MA086LL/A) | 800 zł |
New Sealed Apple A1152 Wired Mouse MB112LL/B | 114 zł |
Apple Mighty Mouse NEW SEALED MA086LL/A BOX HAS SOME DAMAGE | 880 zł |
NEW Apple Mighty Mouse A1152 USB Wired Optical Mouse MB112LL/B Sealed Reta | 280 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości myszki Apple Mighty Mouse:
- Mysz Mighty Mouse jest specjalnie zaprojektowana do współpracy z systemem Mac OS X 10.4 Tiger
PolecamyPorównaj w tabeli →