Трекпад
Apple Magic Trackpad 3
Відео 19Фото 10 |
Apple Magic Trackpad 3 2022 рікUSB C |
|
Підтримка Multi-Touch, Force Touch.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Magic Trackpad 3
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Gładzik APPLE MMMP3ZM/A Magic Trackpad Multi-Touch Czarny | 599 zł |
Apple Magic Trackpad (2021) - G?adzik - Bia?y | 597 zł |
Apple Magic Trackpad - Black Multi-Touch Surface KL-A-APL-002 | 635 zł |
Gładzik APPLE Magic Trackpad Czarny | 599 zł |
Gładzik APPLE Magic Trackpad Czarny | 599 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →