Трекпад
Apple Magic Trackpad
Відео 28Фото 4 |
Apple Magic Trackpad |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Magic Trackpad
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple Magic Trackpad KL-A-APL-001 | 605 zł |
Touchpad APPLE Magic Trackpad | 600 zł |
Apple Magic Trackpad - White | 340 zł |
Apple Magic Trackpad Trackpad, Wireless, Silver, Bluetooth | 661 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →